Як правильно вибрати матеріал для оббивки салону авто

Перетяжка салону автомобіля – завдання не з легких. Однак, як і в будь-якій справі, тут крім роботи є і підготовчий період. Однією з найскладніших його частин є вибір матеріалу. На сьогоднішній день ринок рясніє безліччю пропонованих матеріалів для оббивки салонів. Вибір, в общем-то, залежить тільки від розмірів бюджету.

Якщо коштів дійсно мало, а перетягнути салон дійсно потрібно, можна звернутися за матеріалом в фірми, спеціалізація яких – недорога оббивка меблів. Звичайно, мало хто з них горить бажанням продавати матеріали по парі метрів, але знайти можна. Важливо розуміти, що майбутня робота – не простенька оббивка стільців, а комплекс дій, що вимагає витрат часу і сил. Тому і матеріал потрібно підбирати з розумом. Основна відмінність оббивки для меблів – відсутність зносостійкості. Використання меблевої оббивки в салоні авто – велике навантаження на неї, часто таке навантаження просто не передбачається виробниками. У підсумку, можна сказати, що це – самий крайній варіант.

Для бюджетів трохи більшого розміру доступні штучна замша, шкірозамінник (екошкіра), вельветові і велюрові тканини. Такі матеріали вже розроблені спеціально для використання в умовах автомобіля, більш зносостійкі і здатні пристосовуватися до перепадів температур, властивим салону машини. Проте варто з акуратністю підходити до цієї групи оббивних матеріалів. Як правило, мало хто перевіряє справжність тканини, тому є ймовірність нарватися на виробника, який з метою економії випускає в продаж неякісний товар.

Якщо необхідно, щоб салон авто виглядав по-справжньому розкішно і бюджет це дозволяє, найкраще віддати перевагу натуральній шкірі. Один з її незаперечних плюсів – нескладно перевірити, чи дійсно це натуральна шкіра або підробка. Шкіряний салон виглядає багато, а сама по собі шкіра володіє підвищеними характеристиками міцності. До цієї ж групи досить дорогих, але досить міцних і якісних матеріалів можна віднести і набирає популярність останнім часом алькантару. Вона не менш зносостійка, ніж шкіра, але набагато більш еластична, що важливо для самої процедури обтягування і подальшої експлуатації.

Визначившись з самим матеріалом, потрібно вирушати в магазин. Саме в магазин, а ні в якому разі не в інтернет. Оформляти покупку можна тільки особисто переконавшись в якості і достовірності товару, глянувши на нього і помацавши своїми руками. В інтернеті ж подібна можливість не передбачена.

Tags

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

top
UA-134983480-1